Ga jij vrijwilligerswerk in Bolivia doen? Stichting Muses biedt jou een training zodat jij goed voorbereid op reis gaat en alles uit jouw vrijwilligerswerk haalt! Tijdens de leerzame, interactieve, maar vooral ook leuke trainingsdag, komen o.a. de volgende onderwerpen aan bod:
Op de trainingsdag heb je de mogelijkheid om al jouw vragen te stellen, er zijn namelijk altijd oud-vrijwilligers aanwezig.
Na jouw reis nodigen wij jou uit voor de terugkomdag. Op deze dag kan jij jouw ervaringen delen met andere vrijwilligers en bekijken we samen hoe je vanuit Nederland betrokken kunt blijven bij jouw project in Bolivia.
Stichting Muses richt zich op jouw voorbereiding en is dus geen reisorganisatie. Wel brengen wij jou via ons online community graag in contact met reisorganisaties en kleinschalige projecten die vrijwilligerswerk in Bolivia aanbieden. Op dit platform kom je ook in contact met andere vrijwilligers en kan jij jouw vragen stellen aan onze ‘Bolivia experts’. Deze oud-vrijwilligers hebben alvast voor jou een basis informatiepakket samengesteld met bijvoorbeeld de highlights/tips/eigen ervaringen. Na jouw reis voegen wij jouw ervaringen hier graag aan toe!
Stichting Muses is in 2007 opgericht door Jurrien Mammen en Romy Schagen na eigen ervaringen met vrijwilligerswerk in het buitenland. Zij weten uit eigen ervaring hoe belangrijk een goede voorbereiding is en trainen daarom jaarlijks honderden vrijwilligers!